Veľká j-americká expedícia, Peru, 28.6.2018, Raňajky

Veľká j-americká expedícia

Veľká j-americká expedícia
Termín:
28.6.2018 – 15.7.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:18 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:39-68

Popis zájazdu

Vaša expedícia snov Južnou Amerikou za neuveriteľnú cenu.

 

  • Mesto kráľov – Lima, ale aj stavebné majstrovstvo Inkov.
  • Kúpanie sa v Tichom aj Atlantickom oceáne, vodopády Iguazú, najsuchšia púšť sveta Atacama a zasnežené andské vrcholy.
  • 6 krajín za 2,5 týždňa.
  • Tá pravá intenzita poznania.

 

Program zájazdu

1.-3. deň:

Odlet do Limy. LIMA – mesto kráľov, a najmä kráľovskej peruánskej gastronómie. Katedrála s hrobom neľútostného dobyvateľa F. Pizarra, prezidentský palác a Park lásky v luxusnej štvrti Miraflores s výhľadom na Pacifik. CUZCO – pupok inkského sveta a asi najkrajšie mesto Južnej Ameriky. Stavebné majstrovstvo Inkov v majestátnom obradnom stredisku SACSAYHUAMÁN, jaskynný labyrint Q‘ENQO a religiózne kúpele TAMBO MACHAY.

4.-6. deň:

Jeden z vrcholov zájazdu, návšteva jedinečného miesta v srdci Ánd – MACHU PICCHU. Chrám Slnka, Kráľovská hrobka, Pohrebná skala, Posvätné nádvorie, dômyselné systémy vodovodov a stovky kamenných terás dokonale začlenených do neporušenej prírody. Šperk mesta INTIHUATANA a pohľad, ktorý sa vám navždy vryje do pamäti. Fakultatívny výlet do posvätného inkského údolia, VALLE SAGRADO de los Incas nádherná scenéria posiata archeologickými pamiatkami inkského impéria alebo voľný deň v Cusco. Odchod do hlavného mesta peruánskeho folklóru – PUNO. Loďou k plávajúcim trstinovým ostrovom LOS UROS na posvätnom jazere TITICACA, kde „ľudia s čiernou krvou“ žijú vďaka trstine „totora“. Nocľah v Puno.

7.-8. deň:

BOLÍVIA! LA PAZ, hlavné mesto ležiace vo výške 3 700 m n. m. Plaza Murillo, obrovské vrecia plné koky a prudké stúpanie na záhadný trh čarodejníkov. COROICO – fakultatívny výlet do subtropického mestečka, kde rastú banánovníky, pomarančovníky či káva. Cesta klesá z výšky 4 700 m n. m. na 1 200 m n. m. Nádhernou cestou späť do La Pazu – tropickú flóru, kolibríky a pralesnú vlhkosť vystrieda dočasná zima a sneh. Cesta, ktorá sa stala svetoznámou!

9.-10. deň:

Odlet do ČILE, do hlavného mesta SANTIAGO DE CHILE. Pohľad naň si vychutnáme zo Cerro San Cristóbal. LA MONEDA – dejisko vojenského prevratu, ktorý rezonoval aj u nás. Cestou k Pacifiku vás pozývame na excelentnú ochutnávku vína v jednej z najlepších vinárskych oblastí sveta, VALLE DE CASABLANCA. Po nej pokračujeme do legendárneho prístavného mesta VALPARAÍSO, v ktorom si vychutnáme aj jazdu na preslávených funiculares a stratíme sa v jeho krivolakých uličkách. Zasnívame sa opäť pri počúvaní clivej živej muziky v námorníckom bare Cinzano?

11.-12. deň:

Prelet nad Andami do BUENOS AIRES. V tomto Paríži južnej Ameriky sa prejdeme po najširšej ulici sveta so známym symbolom mesta, Obelisk republiky. Nečakaný v štvrti Recoleta. CASA ROSADA so slávnym balkónom Evity a famózna LA BOCA, ktorú preslávila futbalová ikona Diego Maradona. Večerné mesto s možnosťou návštevy tango kabaretov a barov. Ponuka tých najlepších stejkov a vín v štýlových reštauráciách. Po najširšej rieke sveta La Plata do URUGUAJA. Víta nás mesto COLONIA DEL SACRAMENTO. Pešia prehliadka historického centra a návrat do Buenos Aires.

13.-14. deň:

Odlet do Puerto Iguazú. Návšteva brazílskej strany najkrajších vodopádov sveta IGUAZÚ a váš ohromujúci zážitok z pohľadu na jednu z najkrajších prírodných panorám na zemi! Budete si chcieť pozrieť vodopády z vrtuľníka? Na druhý deň vstúpime opäť do Argentíny, kde sú kilometre chodníkov v pralese, možnosť adrenalínovej jazdy člnom až pod vodopády, stovky tropických motýľov a možno aj kapybary a kajmany.

15.-18. deň:

RIO DE JANEIRO. „Cidade maravilhosa“ alebo nádherné mesto. Nepochybujeme vôbec o tom, že potvrdíte, že toto pomenovanie si Rio zaslúži. Nový div sveta, SOCHA KRISTA na hore CORCOVADO a neuveriteľná atmosféra mesta s obrovským genius loci. Pohľad na nočné Rio z Cukrovej homole. Najznámejšia pláž sveta COPACABANA a vynikajúca caipirinha pri pláži IPANEMA. Odlet do Európy a príchod domov.

 

Trasa zájazdu

Lima – Cuzco – Machu Pichu –  Puno – La Paz – Santiago de Chile – Valparaíso – Buenos Aires – Colonia del Sacramento – vodopády Iguazú – Rio de Janeiro

 
CENA OD 3385 € ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK VICTORY TRAVEL a miestnych sprievodcov, prehliadku všetkých navštívených miest, ubytovanie v hoteloch strednej kategórie s raňajkami, kompletnú dopravu prenajatými minibusmi, medzinárodné lety na trase La Paz – Santiago de Chile, Santiago de Chile – Buenos Aires – Puerto Iguazú, Foz do Iguazú – Rio de Janeiro, rýchloloď na trase Buenos Aires – Colonia del Sacramento, výlety na brazílsku a argentínsku stranu vodopádov, poistenie CK voči insolventnosti.
CENA NEZAHŔŇA
Fakultatívne výlety, let Lima  – Cuzco (cca 180,-Eur), vlak na Machu Picchu,stravu (okrem uvedenej), vstupy, povinné príplatky (580,-Eur), poistenie lieč. nákladov.
PRÍPLATKY
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 620 Eur

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK