O nás

Ing. Martin Viskupič

Jediný muž v našej cestovnej agentúre je zároveň aj našim šéfom. Je to príjemný, pohľadný, mladý muž, ktorý ako šéf je taktiež veľmi férový. Ako predajca zájazdov je veľmi profesionálny a snaží sa vyhovieť všetkým požiadavkám klienta. Je dostatočne scestovaný, mnoho hotelov a miest z našej ponuky sám navštívil a ak niekde nebol, snaží sa zistiť o danom mieste čo najviac poznatkov aby vedel podať čo najlepšie informácie klientom. Každý klient je pre neho výzvou splniť jeho očakávania. On nás naučil aby sme nepredávali dovolenky za každú cenu, ale aby sme upovedomili klienta aj o možných nedostatkoch, s ktorými sa na danej dovolenke môže stretnúť. Myslíme si, že klienti uvítajú úprimnosť a aj to je dôvod, prečo máme istý okruh klientov, ktorí s nami cestujú už niekoľko rokov a aj vďaka nim sa tento okruh neustále zväčšuje.

Mgr. Kristína Ryšavá (Traegerová), Phd.

Naša Kika sa k nám pridala v roku 2012. Napriek tomu, že študovala sociálnu prácu, zaujal ju cestovný ruch. Spočiatku u nás len brigádovala, ale daná práca ju oslovila natoľko, že sa rýchlo zaučila a ostala tu s nami. Rada cestuje a spoznáva nové krajiny. Rýchlo sa učí a jej obľúbenou destináciou je Egypt. Najradšej však má pocit, keď klient príde z dovolenky a poďakuje sa za dobrú spoluprácu. Veľmi jej záleží na pocitoch klientov a na tom aby boli spokojní nie len s jej prístupom, ale samozrejme aj s celou dovolenkou. Napriek jej krátkemu pôsobeniu v cestovnom ruchu sa snaží o čo najrýchlejšie nadobudnutie vedomostí o všetkých destináciách a letoviskách.

Eva Danišová

Naša Evka je veľmi milá, ochotná vždy pomôcť. Je taktiež veľmi profesionálna. Ona sama rozšírila naše kruhy v roku 2012. Ku každému klientovi sa vždy správa priateľsky a s ochotou nájsť mu dovolenku podľa jeho predstáv a požiadavok. Miluje cestovanie, čo je vidieť aj na jej vedomostiach, ktoré ponúka klientom pri výbere ich dovolenky. Jej vlastnosti, charakter a správanie presne zodpovedajú človeku pracujúcemu v cestovnom ruchu. K jej najobľúbenejším destináciám patrí Grécko, kde pozná takmer všetky pamiatky. Sama však preferuje dovolenky, ktoré sú zamerané viac na poznávanie ako na oddych, najmä na spoznávanie Stredného a Blízkeho Východu.